850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Pistikupesad põrandatesse

Põrandatesse installeritud vooluvõtukohad leiavad laialdast kasutust nii büroohoonetes, avalikes asutustes, elutubades kui väliterassidel.  Kõikjal, kus on tarvis vooluvõtukohtasid keset ruume või standartsetest seinapistikutest eemal, saab luua vajaliku lahenduse põrandakarpidega.

Keegi ei soovi näha kaablipuntraid ja pikendusjuhtmeid keset põrandat looklemas, seega tuleb ka põrandatesse mõeldud voolukohad varakult ära planeerida ning ehituse käigus installeerida. Hilisem paigaldus osutub väga tülikaks ja kalliks.

Näiteks, kui on plaanis televiisor või muusikakeskus paigaldada keset tuba või diivanilaua taga kasutada valgusteid või elektrooniliste seadmete laadimist, on põrandasse süvistatud vooluvõtukoht ideaalseks lahenduseks.

Põrandapesade valiku tegemisel tuleb silmas pidada tootja usaldusväärsust, jälgida milliseid materjale on tootmises kasutatud ning kuidas on detailid läbi mõeldud. Tuleb arvestada, et põrandapesad peavad vastu pidama mehhaanilistele vigastustele, nende peal käimisele ning olema suletud olekus pritsme- ning veekindlad. Terassidesse süvistatud vooluvõtukohad peaksid olema vähemalt kaitseastmega IP66.

Kõikide põrandatesse süvistatavate vooluvõtukohtade elektriliinid peaksid käima läbi rikkevoolukaitsmete.

Täieliku valiku toodetest leiad tarnijate kodulehtedelt

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Kruiisiterminal

Vaata lähemalt

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.