720
Realizētie projekti
29
Gadu pieredze
68
Piegādātāji no Eiropas
1200000
Gadā pārdoti produkti

Luzifer Lamps

2020. aastal tähistab LZF Lamps oma 25-ndat sünnipäeva. Läbi selle teekonna on ettevõtte filosoofiaks olnud valguse, armastuse ja elu uurimine. See pikk teekond on kulgenud koos tõusude ja mõõnadega, kuid see aeg on LZF Lampsi meeskonnale andnud elamusi ja hindamatuid kogemusi. See on taganud ka nende läbilöögi valgustusmaailmas.

Viimaste aastatega on LZF Lamps siht jäänud samaks, kuid tootmises ja meeskonnas on tehtud palju uuendusi: tooteid on muudetud kvaliteetsemaks, kasutusele on võetud uusi materjale ning turule on toodud täiesti uued valgustite kollektsioonid. Kollektiivi kaasatud uued disainerid ja arhitektid hoiavad oma uute ideedega värsket joont.

Kogu tootevalikut näed tootja kodulehel.

Ražotāja mājaslapa

Põhilised tooterühmad LZF Lamps valikus on:

  • rippvalgustid;
  • lauavalgustid;
  • seinavalgustid;
  • Griestu gaismekļi
  • põrandavalgustid.

Luzifer Lamps meeskond teab, et valgus on meie elu lahutamatu osa ja tihedalt seotud emotsioonide ning tunnetega. See tõdemus on ülioluline ka nende uutes kollektsioonides.

LZF Lampsi tootevaliku tunneb ära valgustite eripära poolest, milleks on naturaalse puiduspooni kasutumine.  Iga valgusti on omanäoline ja mõeldud kindla stiiliga inimestele ja kindlasse interjööri. Kuna Luziferi disainvalgustid on omanäolised, on need pälvinud palju tähelepanu ning disainiauhindasid.

Nauraalse puiduspooni kasutamine kollektsioonides ongi LZF Lampsi DNA-sse sisse kirjutatud. Selle materjaliga on nad töötanud alates 1994. aastast, kui nad avastasid selle materjali valgushajutamise omadused. Puiduspooni  lõikamine, voltimine, painutamine, õmblemine, liimimine ja klaaskiuga katmine on viinud patenteeritud materjalini, mida saab ideaalselt valgustite tootmises kasutada.

Luzifer Lamps tootevalikuga saab tutvuda ja valgusteid soetada AS Silmani Elekter esindustes Tallinnas, Tartus ja Riias.

Noderīga informācija

Instrukcijas un informatīvie materiāli

Apgaismojuma krāsu temperatūras neredzamā ietekme uz cilvēka diennakts ritmu

Atšķirības starp augstas un zemas kvalitātes LED gaismekļiem

Kontakti

Ja jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, piegādi vai apgaismojuma risinājumiem, lūdzu, sazinieties ar mums. Visērtāk ir izmantot zemāk esošo sazinas veidlapu, lai jūsu vēstule nonāktu pie īstā cilvēka.