720
Realizētie projekti
29
Gadu pieredze
68
Piegādātāji no Eiropas
1200000
Gadā pārdoti produkti

Arkoslight

Arkoslight on erinevate disainlahenduste ning disainvalgustite tootmisega tegelev firma Hispaanias. 1984. aastal asutatud ettevõte on tänaseks võitnud enam kui 50 disainvalgustite ja lahendustega seotud auhinda ning tunnustatud kogu Euroopas.

Arkoslighti toodetel on väga palju rõhku pandud kõigele olulisele, mida me ühest valgustist saada soovime – kaasaegne väljanägemine, räigusvabad lahendused, kõrge värvusedastusindeks, sobiv valguse värvsustemperatuur, värelusvabad liiteseadmed, erinevad hämardamise võimalused, erinevad paigaldusviisid ning muidugi vajalik valgusvoog koos sobiliku valgusnurgaga. 

Viss produktu klāsts ir atrodams ražotāja mājaslapā

Ražotāja mājaslapa

Põhilised tooterühmad Arkoslighti valikus on:

  • Zemapmetuma gaismekļi
  • pinnapealsed valgustid;
  • siinid/siinivalgustid;
  • rippvalgustid;
  • seina- ja põrandavalgustid;
  • erinevad disainlahendused, lambid, aksessuaarid jpm.

Arkoslighti tooteportfelli iseloomustavadki minimalistlikud, kuid kvaliteetsed disainvalgustid, mida on võimalik sobitada igasse atmosfääri. Nende suurimaks väljakutseks on pakkuda valgustust, mis oleks kõige lähemal naturaalsele ehk päevavalgusele. Tänu nende kiirelt arenevale tootevalikule ja uudsetele lahendustele on valgustid kõrgelt tunnustatud ning on pälvinud paljude rahulolevate klientide kiidusõnu.

Tänu Arkoslighti küllaltki suurele tootevalikule leiab sobiva valguslahenduse igaüks. Praegu soovivad üha enam inimesi kvaliteetset valgustit, mis oma väljanägemiselt oleks esteetiline ning ka valgustehniliselt täiuslik. Just seda suunda üritabki Arkoslight järgida.

Arkoslighti eksklusiivseks edasimüüijaks Eestis on AS Silmani Elekter. Arkoslighti tooteid on võimalik soetada meie Tallinna, Tartu ning Riia esindustest.

Noderīga informācija

Instrukcijas un informatīvie materiāli

Apgaismojuma krāsu temperatūras neredzamā ietekme uz cilvēka diennakts ritmu

Atšķirības starp augstas un zemas kvalitātes LED gaismekļiem

Kontakti

Ja jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, piegādi vai apgaismojuma risinājumiem, lūdzu, sazinieties ar mums. Visērtāk ir izmantot zemāk esošo sazinas veidlapu, lai jūsu vēstule nonāktu pie īstā cilvēka.