750
valminud eriprojekti
30
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Lighting Technologies

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

1998 aastal asutatud Venemaa ettevõte on nüüdseks on tõusnud Ida-Euroopa suurimaks valgustitetootjaks. Firmal on tootmisüksused ja müügiesindused üle Euroopa, Venemaal, Ukrainas, Lähis-Idas ja Aasias.

Ettevõtte tootmispindade kogumaht ulatub üle 84 000 m2 ja toodete valik hõlmab ligikaudu 9000 erinevat valgustit erinevate rakenduste jaoks nagu bürood, kaubandus, tööstus, elamud, spordirajatised jne.

Lighting Technologies meeskond mõistab oma partnerite ja maailma kogukonna liikmena jätkusuutliku arengu väärtust. See tähendab keskkonnahoidlike tehnoloogiate kasutuselevõttu, mis võimaldavad suuremat energiatõhusust, jäätmete vähendamist ja keskkonnasõbralikke tooteomadusi.

Tehase vaheladu Saksamaal võimaldab kiireid tarneid ning müügile orienteeritud meeskond võimaldab paindlikku tootemuudatuste ja eritellimuste täitmist ning hinnaläbirääkimisi.

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.